Dzemdības

Dzemdību dūla ir tieši tas ceļš, kā uzsāku darbu ar ģimenēm. Un vēl aizvien iespēju robežās labprāt piekrītu un vienmēr ārkārtīgi priecājos par iespēju būt blakus tik maģiskā un ļoti privātā mirklī. Ja tevi uzrunā šāds atbalsts, raksti, ziņo, aprunāsimies!

Dzemdību dūlas atbalsts iekļauj:

  • Iepazīšanās tikšanās, lai tu saprastu, vai vēlies sadarboties tieši ar mani
  • Viena pirmsdzemdību vizīte
  • Atbalsts telefoniski un rakstiski visā grūtniecības laikā
  • Mana pilna uzmanība no tavas 37.nedēļas
  • Nemedicīnisks dzemdību atbalsts no tavu aktīvo dzemdību sākuma vai iestāšanās stacionārā
  • 2-3 h atbalsts tūlītējās pēcdzemdībās
  • Viena pēcdzemdību vizīte stacionārā vai mājās pēc vienošanās

Dzemdību atbalstā strādāju komandā ar aizstājējdūlu, ja neparedzētā ārkārtas gadījumā es nevaru ierasties tavās dzemdībās. Šo visu izrunājam, saskaņoju ar tevi un satiekamies arī ar aizstājējdūlu jau grūtniecības laikā.

Kā notiek sadarbība ar dūlu?

Vispirms mēs iepazīstamies, īsi aprunājamies par tevi un par mani, kā tu saredzi mūsu sadarbību. Līdzīgi kā draudzīgā darba intervijā, kur konkurence ir neliela, jo lēmumu pieņem ar 6.maņu 🙂 Es labprāt dalos ar savu kolēģu kontaktiem un tiešām ticu, ka katrai mammai ir sava īstā dūla.

Tad mēs slēdzam līgumu, izrunājam visas detaļas par un ap dzemdību iespējamo norisi un dažādajiem scenārijiem, un pēc daļēji apmaksāta pakalpojuma norunājam pirmo pirmsdzemdību vizīti. Tajā varam vienkārši aprunāties, veidot to kā konsultāciju, jautājumu-atbilžu sesiju kopā ar tavu partneri, varam noorganizēt praktisku nodarbību, izrunāt tavu dzemdību plānu un neskaidro.
Līdz dzemdībām sazināmies attālināti tev ērtā veidā, man tas ir iegājies whatsapps, bet tas var būt arī cits tev ērtāks veids.
No tavas 37.nedēļas mans telefons vairs netiek izslēgts un gaidīšu tavu vai tava partnera ziņu vai zvanu, ka ir laiks doties uz stacionāru vai esi aktīvajā dzemdību fāzē. Ir iespējamas dažas citas variācijas, kad varam sākt sadarbību, tomēr parasti tas ir brīdis, kad mamma dodas uz stacionāru vai iekārtojas mājdzemdībām.
Dzemdībās esmu klāt visu to laiku un vēl brīdi pēc dzemdībām, kamēr jūs esat iekārtojušies savā istabiņā.
Pēc tam turpinām saziņu un vēl reizi tiekamies stacionārā vai jau tavās mājās. Varam izrunāt dzemdību notikumus, tavas sajūtas, idejas mierīgākai adaptācijai jaunajās lomās, zīdīšanas jautājumus un daudzas citas lietas.